قوانین و مقررات

قوانین عمومی
به اطلاع می رساند کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه رائیکا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اقدام نماید.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش
روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
شما میتوانید در هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز اقدام به سفارش گذاری در سایت رائیکا نمایید.

خسارت در هنگام حمل و نقل
رائیکا همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد.اما در صورتی که بسته دریافتی شما دارای ایرادات ظاهری بود ، در صورتی که مرسوله توسط پیک رائیکا نحویل گردد در همان زمان باید موضوع را به پیک اطلاع دهید و از پذیرش بسته اجتناب نمایید و در صورتی که مرسوله توسط پست یا سایر شرکتها تحویل گردید  در اینصورت بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه رائیکا تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند، مشروط بر آن که آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به رائیکا اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش عودت داده شود.