شیوه های پرداخت

جهت پرداخت هزینه سفارش شما می توانید از یکی از روشهای ذیل استفاده نمایید:

۱-پرداخت در محل : این روش فعلا تنها در شهر تهران قابل استفاده است.با انتحاب گزینه پرداخت در محل می توانید هزینه خرید را در هنگام تحویل گیری سفارشتان ، پرداخت نمایید.

۲- پرداخت از طریق درگاه بانکی : با توجه به فعال بودن درگاه پرداخت امن بانک ملت در فروشگاه اینترنتی رائیکا  ، شما می توانید  در مرحله پرداخت با انتخاب گزینه بانک ملت ، (با استفاده از رمز دوم ،شماره کارت،تاریخ انقضا کد CVV ) نسبت به پرداخت هزینه خرید خود اقدام نمایید.

۳-پرداخت از طریق شماره کارت : این روش تنها مختص کسانی است که به هر دلیل امکان پرداخت اینترنتی را ندارند.در این روش پس از نهایی شدن سفارش شما می توانید با انتخاب گزینه انتقال مستقیم بانکی مبلغ سفارش را به  شماره کارت ذیل واریز نمایید:

ا- بانک ملت ۷۶۳۸-۶۲۱۱-۳۳۷۵-۶۱۰۴ به نام محسن افتخاری

واریز نمایید و شماره رسید خود را برای ما به شماره ۰۹۰۵۳۳۸۰۸۳۰ پیامک نمایید تا سفارش ارسال گردد، در صورتی که ظرف مدت ۱ ساعت از زمان سفارش مبلغ سفارش به حساب واریز نشود رائیکا مختار است که سفارش را لغو نماید.

توجه : لازم به ذکر است بجز مشتریان شهر تهران ، سایر مشتریان قبل از ارسال سفارش باید هزینه خرید را پرداخت نمایند تا سفارش برای آنها ارسال گردد.